Kontakt

Mailadresse:
mail@festivalkontoret.no 

Telefon:
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret 
Hausmannsgate 28
0182 Oslo
Norway

Merk fakturaer "Oslo Pix"

Organisasjonsnr:
876 705 192

Alle fakturaer sendes til din kontaktperson hos Stiftelsen Festivalkontoret. 
 

Stab 

 

     

HOVEDPRODUSENT 

Maren Dahll

Tlf: (+47) 938 11 164
E-post: maren@festivalkontoret.no    

 

   
 

Johanne

     

PROGRAMANSVARLIG

Johanne Svendsen Rognlien 

 Tlf: (+47) 926 96 935
 E-post: johanner@festivalkontoret.no

 

   
 

Cato

     

FILMSJEF

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
E-post: mads@festivalkontoret.no

 

   
   Idag      

REDAKTØR 

Ida Gulbrandsen 

Tlf: +47 90 52 77 02
E-post: idag@festivalkontoret.no  

 

   
   Ingvild      

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ingvild Vaale Arnesen

Tlf: (+47) 951 87 919
E-post: ingvilda@festivalkontoret.no 

   
   Pereirik      

 

PROSJEKTLEDER, SKOLEVISNINGER

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471
E-post: pereirik@festivalkontoret.no 

 

   
         

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Åse Meyer

(vikar) 

Tlf: (+47) 416 94 379
E-post:asem@festivalkontoret.no 

   
   Ingrid      

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Ingrid Sølverud

(i foreldrepermisjon) 

Tlf: (+47) 478 94 091
E-post:ingrids@festivalkontoret.no 

   
 

 Lasse

     

 

KUNSTERISK LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET 

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 95 81 42 73
E-post: lasses@festivalkontoret.no