Kontakt

Mailadresse:
mail@oslopix.no

Telefon:
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Merk fakturaer "Oslo Pix"

Organisasjonsnr:
876 705 192

Alle fakturaer sendes til mail@festivalkontoret.no 

 

Stab 

Susann

 

FESTIVALSJEF

Susann Østigaard

Tlf: (+47) 915 57 849
E-post: susann@festivalkontoret.no   

 

Idag

 

FESTIVALPRODUSENT

Åsa Paaske Gulbrandsen

Tlf: (+47) 480 07 292
E-post: asa@festivalkontoret.no 

 

Mads

 

PROGRAMANSVARLIG

Cato Fossum

Tlf: (+47) 920 50 542 
E-post: cato@oslopix.no

 

Cato

 

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
E-post: mads@festivalkontoret.no

 

Johanne  

MARKED-OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR

Johanne Svendsen Rognlien

Tlf: (+47) 92 69 69 35 
E-post: johanner@festivalkontoret.no 

Pereirik

 

SKOLEANSVARLIG

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471
E-post: pereirik@festivalkontoret.no 

 Lasse  

 

 

 

STRATEGISK RÅDGIVER

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 95 81 42 73
E-post: lasses@festivalkontoret.no

   

 

 

 

   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programråd for Oslo Pix 2018 

  • Cato Fossum,
    programsjef Oslo Pix

  • CHRISTIN BERG,
    programdirektør Nordisk Film Kino  

  • Niels Lind Larsen,
    programsjef CPH:PIX

  • Maria Fosheim Lund,
    forskningsbibliotekar ved filmseksjonen hos Nasjonalbiblioteket

  • Lasse Skagen,
    kunstnerisk leder Film fra Sør

  • PER EIRIK GILSVIK,
    skoleansvarlig Oslo Pix

  • MADS WØLNER VOSS,
    program- og printkoordinator Oslo Pix

  • JOHANNE SVENDSEN ROGNLIEN,
    markeds- og kommunikasjonskoordinator Oslo Pix