Kontakt

Mailadresse:
mail@oslopix.no

Telefon:
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret 
Hausmaunnsgate 28
0182 Oslo
Norway

Merk fakturaer "Oslo Pix"

Organisasjonsnr:
876 705 192

Alle fakturaer sendes til din kontaktperson hos Stiftelsen Festivalkontoret. 
 

Stab 

Susann

 

FESTIVALSJEF

Susann Østigaard

Tlf: (+47) 915 57 849
E-post: susann@festivalkontoret.no    

 

 

 

 

FESTIVALPRODUSENT

Ida Kvitberg 

Tlf: (+47) 951 10 237    
E-post: idak@festivalkontoret.no  

 

Mads

 

PROGRAMANSVARLIG

Cato Fossum

 Tlf: (+47) 920 50 542 
 E-post: cato@festivalkontoret.no

 

Cato

 

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
E-post: mads@festivalkontoret.no

 

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ingvild Vaale Arnesen

Tlf: (+47) 951 87 919

E-post: ingvilda@festivalkontoret.no 

Johanne 

 

MARKEDS-OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR // PROGRAMMERER 

Johanne Svendsen Rognlien

Tlf: (+47) 92 69 69 35

E-post: johanner@festivalkontoret.no 

   

INNHOLDSPRODUSENT

Åse Svenheim-Drivenes

E-post: aase@festivalkontoret.no 

 

 Pereirik  

 

 

SKOLEANSVARLIG

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471

E-post: pereirik@festivalkontoret.no 

 

   

 

PROSJEKTLEDER SKOLEFESTIVAL VEGA

Ida Gulbrandsen

Tlf:(+47) 905 27 702

E-post: idag@festivalkontoret.no 

 

   

 

DAGLIG LEDER STIFTELSENFESTIVALKONTORET

Ingrid Sølverud

Tlf: (+47) 478 94 091

E-post:ingrids@festivalkontoret.no 

 

 

 Lasse

 

 

STRATEGISK RÅDGIVER

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 95 81 42 73

E-post: lasses@festivalkontoret.no

 

 

   

 

FESTIVALGATEANSVARLIG

Saga Helen Castle

E-post:saga@festivalkontoret.no

 

 

   

 

EVENTANSVARLIG

Øystein Apeland

Tlf:(+47) 452 52 102

E-post: oystein@festivalkontoret.no 

 

 

 

  

 

 

KATALOGREDAKTØR 

Helene Aalborg

Tlf: (+47) 988 81 431

E-post: helene@festivalkontoret.no 

 

 

 

PROSJEKTLEDER MILJØDAG

Kaarina Borud

Tlf: (+47) 975 64 746

E-post: kaarina@festivalkontoret.no

  

 

 

FRIVILLIG-, GJESTE- OG JURY-KOORDINATOR

Vilde Stræte Ingstad

Tlf: (+47) 477 56 384

E-post: vilde@festivalkontoret.no

 

 

 

MARKED- OG KOMMUNIKASJONSPRAKTIKANT 

Madelen Rojas Kvadsheim

E-post:madelenk@festivalkontoret.no

 

Programråd for Oslo Pix 2019

  • Cato Fossum,
    Programsjef Oslo Pix

  • CHRISTIN BERG,
    Programdirektør Nordisk Film Kino 

  • Lasse Skagen,
    Kunstnerisk leder Film fra Sør

  • PER EIRIK GILSVIK,
    Skoleansvarlig

  • MADS WØLNER VOSS,
    Program- og printkoordinator

  • JOHANNE SVENDSEN ROGNLIEN,
    Programsjef Arabiske filmdager og markeds- og kommunikasjonskoordinator