Kontakt

Mailadresse:
mail@festivalkontoret.no 

Telefon:
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret 
Hausmannsgate 28
0182 Oslo
Norway

Merk fakturaer "Oslo Pix"

Organisasjonsnr:
876 705 192

Alle fakturaer sendes til din kontaktperson hos Stiftelsen Festivalkontoret. 
 

Stab 

Maren

 

PRODUSENT 

Maren Dahll

Tlf: (+47) 938 11 164
Epost: maren@festivalkontoret.no

Johanne

 

PROGRAMSJEF

Johanne Svendsen Rognlien 

Tlf: (+47) 926 96 935
Epost: johanner@festivalkontoret.no

 

Cato

 

FILMSJEF

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
Epost: mads@festivalkontoret.no

 

Ingvild

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ingvild Vaale Arnesen

Tlf: (+47) 951 87 919
Epost: ingvilda@festivalkontoret.no 

Atli

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR 

Atli Bjarnason

Tlf: (+47) 978 96 803
E-post: atli@festivalkontoret.no

Idag

 

REDAKTØR 

Ida Gulbrandsen 

Tlf: +47 90 52 77 02
Epost: idag@festivalkontoret.no  

 

Pereirik

 

PROSJEKTLEDER, SKOLEVISNINGER OG
OSLO PIX UNG

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471
Epost: pereirik@festivalkontoret.no 

 

Heida

 

PROSJEKTKOORDINATOR,
PIX PÅ SYKEHUS

Heida Kirkerud

Tlf: (+47) 404 97 238
E-post: heida@festivalkontoret.no

Åse

 

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Åse Meyer (vikar) 

Tlf: (+47) 416 94 379
Epost:asem@festivalkontoret.no 

Ingrid

 

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Ingrid Sølverud
(i foreldrepermisjon) 

Tlf: (+47) 478 94 091
Epost: ingrids@festivalkontoret.no 

Lasse

 

 

KUNSTERISK LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET 

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 95 81 42 73
Epost: lasses@festivalkontoret.no

 

   

STIFTELSEN FESTIVALKONTORETS STYRE 

  • Tom G. Eilertsen (styreleder) 
  • Synnøve Hørsdal
  • Cathrine Røsseland
  • Kari Hesthamar
  • Rolf A. Vestvik
  • Ivar Køhn