Contact

Email:
mail@oslopix.no

Telefon: 
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret 
Hausmannsgate 28
0182 Oslo
Norway

VAT number: 876 705 192


Label invoice with "Oslo Pix"  

Stab 

Susann

FESTIVAL DIRECTOR

Susann Østigaard

Phone:(+47) 915 57 849
Email: susann@oslopix.no

Cato

PROGRAM DIRECTOR

Cato Fossum

Mobile: (+47) 920 50 542 
Email: cato@oslopix.no

 

 IdaK

 

FESTIVAL PRODUCER

Ida Kvitberg 

Tlf: (+47) 951 10 237  
E-post: idak@festivalkontoret.no  

 

Mads

PROGRAM- AND PRINT COORDINATOR

Mads Wølner Voss

Phone: (+47) 950 37 729
Email: mads@festivalkontoret.no

Johanne

MARKETING AND COMMUNICATION  COORDINATOR // PROGRAMMER  

Johanne Svendsen Rognlien

Mobile: (+47) 926 96 935 
Email: johanner@festivalkontoret.no 

 
   

Pereirik

SCHOOL SCREENINGS

Per Eirik Gilsvik

Phone: (+47) 476 31 471
Email: pereirik@festivalkontoret.no 

 


Lasse

ADVISOR

Lasse Skagen

Phone: (+47) 95 81 42 73
Email: lasses@festivalkontoret.no

 

 

 

 

 

 

SELCTION COMMITEE FOR OSLO PIX 2019

  • Cato Fossum,
    Head of programming Oslo Pix

  • CHRISTIN BERG,
    Program director Nordisk Film Kino  

  • Lasse Skagen,
    Head of programming Films From the South

  • Per Eirik Gilsvik,
    School Screenings

  • Mads Wølner Voss,
    Program- og printcoordinator

  • Johanne Svendsen Rognlien,
    Head of programming Arab Film Days//marketing and communication

  • ÅSE DRIVENES SVEEN
    Innholdsprodusent, Oslo Pix